מלון אלמא , זכרון יעקב

מרכז נופש תרבות עשיר באמנויות - אירוח יוקרתי מול נוף מהמם
הזמנה טלפונית 072-3712200

מלון אלמא

אלמא הוא קומפלקס יחידי מסוגו בארץ אשר מייצר חוויה בלתי נשכחת לגוף ולרוח אך מעל הכל, זהו מקום מפגש מעורר השראה המחבר בין אנשים לאנשים, מלון אלמא שוכן במושבה הקסומה זכרון יעקב, נחשב לאחד משיאי היצירה הארכיטקטונית בישראל עם עיצוב אדריכלי יחודי, משקיף על הים מגבוה, מוקף שטחים ירוקים, מעוטר ביצירות אמנות ומשרה אווירת רוגע יחודית.

האמנות, על שלל סוגיה, פועמת באלמא ללא גבולות זמן או מקום, ומאפשרת אווירה פורה ומפרה למפגשים ושיתופי פעולה בין אמנים, אורחים ומבקרים.
באלמא שני אולמות בעלי אקוסטיקה טבעית המאפשרים לצופים ליהנות מחוויה מוסיקלית מיטבית: אולם אלמא רחב הידיים בו, בין היתר, מותקן עוגב, ואולם הקיוב הדינמי שניהם מיועדים לקונצרטים, רסיטלים, הופעות ג’אז, רוק, תיאטרון ומחול. האולמות תוכננו על ידי מומחי האקוסטיקה הבינלאומיים  Arup/Artec Consultants Inc, ומהווים את פאר היצירה מבחינה אקוסטית וטכנולוגית.
אמנות חזותית ופלסטית על כל סוגיה, מקומית ובינלאומית, תוצג בשתי גלריות רחבות מימדים המצוידות במערכות תאורה, בקרות אקלים ומבנה דינמי.
מחוץ לגלריות, יצירות אמנות שונות שזורות לאורך ולרוחב של אלמא ומקיימות בו חוויה תרבותית עוטפת.
גם תהליך היצירה מקבל מקום של כבוד באלמא, עם יחידות מגורים המיועדות לאמנים, יוצרים ומבצעים מתחומים שונים המעוניינים לשהות וליצור במקום במשך תקופה ארוכה בתנאים נוחים ובסביבה מלאת השראה. קיום מרחב יצירה זה הוא חלק מהחזון הרחב של אלמא כבית לאמנות המעודד יצירה בתנאים מיטביים תוך כדי מפגשים בין האמנים לקהל הרחב בצורה בלתי אמצעית.

אולם אלמא – אולם קונצרטים בעל אקוסטיקה טבעית מעולה ובו עוגב ו450 מושבים
pit תזמורת – מאפשר קיום מופעים מורכבים
גלריית אלשטיין – משתרעת על פני 750 מ”ר ומכילה אמנות חזותית ופלסטית מהארץ ומהעולם
כתות אמן – מונחות על ידי רקדנים, מוסיקאים, שחקנים וסופרים
ארבעה אמפיתיאטראות
ארבע יחידות מגורים המיועדות לשהיה ארוכה לאמנים, יוצרים ומבצעים מתחומים שונים
אמנות הגוף והנפש

כצליל מכוון המעביר הנאה חושית, וכיצירה מוזיקאלית המעבירה אותנו למימד אחר, הספא באלמא מרכז אמנויות מבוסס על חיבור בין גוף לנפש בתמהיל עדין ומדוייק של עולם המוזיקה, שמעצים ומשלים את חוויית הביקור.
בנוכחות סביבה עשירה במוזיקה, המטפלים הקשובים שלנו משתמשים בכלים מוזיקליים טיפוליים לפני, במהלך ובסיומו של כל טיפול. כך, להעצמת חווית הטיפול והחיבור בין גוף, נפש ומוזיקה, המטפלים משתמשים בכלים מוזיקליים מגוונים, כגון: קערות ומצלתיים טיבטיות, טאנק דראם, נבל ועוד.
טכניקות מעוררות השראה, רגש ויצירתיות השאובות מעולמות הפיסול, הפינוק, היופי והטיפוח שזורות כחוט השני לכל אורכם של הטיפולים. לצידן, המרקמים, הריחות והניחוחות הנפלאים של חומרים משובחים הנבחרים על ידיכם תוך התאמה מושלמת לאזורי הגוף השונים.
אנו מעמידים לרשותכם את הידיים המסורות והטובות ביותר בכל הטיפולים שלנו, ונותנים לכם יד חופשית לקבוע את אורכו של הטיפול המבוקש וכיצד הוא יראה.

* שמונה חדרי טיפולים
* חמאם טורקי
* בריכה פנימית מחוממת עם נוף מרהיב
* איזור הירגעות

* הכניסה למתחם הספא ולבריכה הפנימית, תתאפשר מגיל 16 ומעלה.
שעות פעילות:

א’-ה׳ – 08:00-20:00
שישי שבת – 08:00-18:00
*בסופי שבוע וחגים ישנה תוספת תשלום על כל הטיפולים

ביקורת גולשים